2 tétel
karácsonyfa fényfüzér
sómázas
fém mécsestartó
palack
irredenta szobor
orosz ezüst
neobarokk ülőgarnitúra
ágyazható kanapé
vadvirág
szarvas
boross géza
1998 2000 forint
hollóházi sirály
feles pohár
szűcs jános
herendi sérült
mészöly géza
ügyvéd
herendi mokkás
fonott szék
kmetty jános
retro tálca
szántó lukács
antik karkötő
vászon