1 tétel
szocreál
1970
asztali öngyújtó
fácánok
teknős
10 fillér
gázgyújtó
régi ital
madaras tál
porcelán teáskészlet hollóházi
antik kő
véső
táncsics
negyed dollár
intarziás íróasztal
zsolnay vuk
iskola
francia kandalló óra
gránit art deco
leveles
sporthorgász
vászon törölköző
ezüstözött kiöntő
rádiótechnika
só bors tartó