ukrán kerámia
női alkalmi
csizma 39
gyermek nyomda
kienzle asztali óra
utamaro kitagawa
litográfia angyal
karácsonyi hógömb
sörös plakát
vintage telefon
okosra
antik sérült festmény
1914 15
luigi colani
heczendorfer lászló
ism jelzés
breznay andrás
kék kitűző
női kardigán
ajka kristály pezsgős
gésa jelenetes zsolnay
retro mackók
retro műfenyő
bögre harkány
üveg torta tál