etnikai ékszer
herendi párizs lángja
papagáj lámpa
takács erzsébet
5 fillér 1955
zománcozott tejeskanna
német társasjáték
szecessziós kistálaló
korallvirág
retro üveg karácsonyfadísz
ezüst gyűrű button
párbajtőr
cseh porcelán csésze
gránit csészék
aranyozott falióra
lenvászon zsák
buler
kakasviadal
cseresznyés bögre
schierholz
bronz turul
opál arany ékszer
intarziás tálca
bronzplakett
tűzzománc képek