3 tétel
antik lámpa búra
bazsali ferenc
tófej padlóváza
art deco üvegpohár
vegyes csomag
csikung golyó
ezüst festmény
görög pénz
tahiti gyöngy nyaklánc
menyasszonyi hajdísz
alföldi levesestányér
dél amerikai
gyöngyház intarzia
revü
nagybecskerek
réz pecsét
bauhaus óra
kalaposnő
címeres ezüst
régi golyóstoll
luxemburg
swarovski nyaklánc
teatojás
rézkarc portré
szarvasi búra