962 tétel
Feltöltve: 2024. máj. 12. 11:09
570.000 HUF
1,608.75 USD
Feltöltve: 2024. febr. 27. 05:15
550.000 HUF
1,552.30 USD
RITKA NAGYMÉRETŰ, ANTIK BÉCSI ARANYOZOTT FARAGOTT,NEGYEDÜTŐS FALIÓRA ,19.SZ ELSŐ FELE
RENDKÍVÜL SZÉP MŰTÁRGY
540.000 HUF
1,524.08 USD
Feltöltve: 2024. márc. 10. 18:20
480.000 HUF
1,354.74 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 27. 07:41
399.000 HUF
1,126.13 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 30. 11:02
390.000 HUF
1,100.72 USD
Feltöltve: Tegnap, 13:56
380.000 HUF
1,072.50 USD
350.000 HUF
987.83 USD
Bécsi negyedütős antik keretóra az 1850-es évekből! Szakszerűen restaurálva, szerkezete működik!
TIKTAKWATCH SZERVIZKÁRTYÁVAL, GARANCIÁVAL
349.990 HUF
987.80 USD
Feltöltve: 2024. febr. 12. 08:36
325.000 HUF
917.27 USD
Feltöltve: 2023. nov. 12. 14:19
315.000 HUF
889.05 USD
Feltöltve: 2024. máj. 10. 14:51
300.000 HUF
846.71 USD
Feltöltve: 2024. márc. 11. 09:43
300.000 HUF
846.71 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 18. 13:49
290.000 HUF
818.49 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 23. 00:31
289.000 HUF
815.67 USD
Feltöltve: 2024. márc. 03. 09:40
280.000 HUF
790.26 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 21. 15:27
275.000 HUF
776.15 USD
Feltöltve: 2024. máj. 11. 09:03
270.000 HUF
762.04 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 27. 07:55
250.000 HUF
705.59 USD