1 tétel
1955 november
kovakoves
royal albert flower
remecz
r��z
nagy dezső
szent istván doboz
húsvéti gyertya
tejfölös szilke
kerti bár szett
amstrong
sprog mintás herendi
erkel bank bán
fehér bőr kesztyű
herend kávé készlet
4066966
jelzett réz tál
nyulacska
ezüst férfigyűrű
csehszlovák karácsonyfa dísz
barett sapka jelvény
antik irizáló bögre
desszertes kínáló
hertay mária rézkarc
gyűrűtartó cipő