17 tétel
Feltöltve: 2024. ápr. 12. 18:39
6.999 HUF
19.31 USD
Feltöltve: 2024. jan. 17. 13:42
6.000 HUF
16.55 USD
Feltöltve: 2023. máj. 23. 23:04
8.800 HUF
24.27 USD
Feltöltve: 2023. máj. 14. 05:54
10.000 HUF
27.58 USD
antik asztalközép
férfi irhabunda
20 pence
keljfeljancsi
fedeles üveg
hollóházi figura
réz retro
würtz ádám rézkarc
herendi dériné
aranyozott óra
bélyegek
alföldi csésze
styria
miskolc tapolca
tokácsli lajos
ács
templomi pad
orosz evőeszköz
antik kép
tengeri csillag
sugárzásmérő
herendi cubas
szobor tartó
1 forint 1888
art deco garnitúra