52 tétel
Eladva: 2024. máj. 10. 13:26
Eladva: 2024. máj. 07. 18:58
Eladva: 2024. ápr. 23. 16:50
Eladva: 2024. máj. 05. 18:44
Eladva: 2024. ápr. 19. 18:57
Eladva: 2024. febr. 17. 09:27
Eladva: 2024. márc. 11. 11:42
Eladva: 2024. ápr. 19. 11:10
Eladva: 2024. febr. 27. 10:06
Németh Éva nagy méretű faliszőnyeg, falikárpit, 185 cm x 90 cm rojtok nélkül
Mandadb.hu/tetel/206144/Szottes_faliszonyeg
Szép, hímzett kézimunka, falvédő 112 cm, tiszta, finoman kikeményítve. 2 barnás foltot találtam rajt
Eladva: 2024. márc. 18. 20:25
Eladva: 2024. márc. 15. 16:26
Régi, kézzel hímzett, jelenetes, feliratos konyhai falvédő "Nékem olyan ember kell, ki más nő után..
Gyönyörű antik kalocsai mintás hímzett vászon HÁZI ÁLDÁS textília falikép 37 x 50 cm a képek szerint
erdős mihály
vitrinek
puskin
felnik
lemezárugyári
mizser pál
nem nem soha
palicz józsef
szűz mária kép
rézcsillár
hódmezővásárhelyi
aranyfülbevaló
vitézségi
hindu
varróasztal
stelázsi
zsolnay pompadur
fém tálca
bélaváry
kovács fogó
czinege
nagy ezüst fülbevaló
cégtábla
színezett rézkarc
antik nyaklánc