Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
rezes (414 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 22. 14:01
14.990 HUF
42.25 USD
Feltöltve: 2024. máj. 20. 07:59
90.000 HUF
253.67 USD
Feltöltve: 2024. máj. 16. 21:46
4.500 HUF
12.68 USD
Feltöltve: 2024. máj. 14. 20:14
28.000 HUF
78.92 USD
Miért választják a vásárlók a Galéria Savariát?
Fokozott védelem
Színvonalas, könnyű használni
Hatalmas választék
Tudja meg, hogy mivel tesszük biztonságosabbá és kényelmesebbé online piacterünk használatát.
Feltöltve: 2024. máj. 13. 16:40
28.000 HUF
78.92 USD
Feltöltve: 2024. máj. 11. 07:30
5.800 HUF
16.35 USD
Feltöltve: 2024. máj. 09. 10:14
2.300 HUF
6.48 USD
Feltöltve: 2024. máj. 06. 16:47
12.000 HUF
33.82 USD
Feltöltve: 2024. máj. 03. 20:39
5.600 HUF
15.78 USD
Feltöltve: 2024. máj. 03. 12:14
80.000 HUF
225.48 USD
Feltöltve: 2024. máj. 02. 17:52
18.000 HUF
50.73 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 30. 10:33
5.400 HUF
15.22 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 30. 10:33
5.800 HUF
16.35 USD
Antik aranyozott réz trébelt poncolt váza hindu istenséggel,madár és,stilizált buja növény mintákkal
99.990 HUF
281.83 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Mások ezeket keresték még
alföldi porcelán tál
romantikus képeslap
cigány vetőkártya
hollóházi szász endre tányér
díszek
jáfi
herendi tartó
goebel bögre
püspöky mihály
bőrvarrógép
lovas kocsi
vintage csillár
fürdőszoba polc
szamoa
tento
karászi
baccara
porcelán villa
tasak
rusztikus szekrény
kristály kosaras csillár
antik bútorok
fát lava
kalap tartó
képeslap keszthely