Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
rezes (4.718 tétel)
Feltöltve: Tegnap, 19:28
10.990 HUF
29.97 USD
Feltöltve: Tegnap, 19:03
15.000 HUF
40.91 USD
Miért választják a vásárlók a Galéria Savariát?
Fokozott védelem
Színvonalas, könnyű használni
Hatalmas választék
Tudja meg, hogy mivel tesszük biztonságosabbá és kényelmesebbé online piacterünk használatát.
Feltöltve: Tegnap, 17:00
8.990 HUF
24.52 USD
Feltöltve: Tegnap, 14:59
1.990 HUF
5.43 USD
Menóra eladó 40 cm anyaga réz hibátlan állapot ritka szép forma nem tucat darab nagyon különlegeszéu
12.000 HUF
32.73 USD
Feltöltve: Tegnap, 14:28
6.990 HUF
19.06 USD
Feltöltve: Tegnap, 10:16
28.000 HUF
76.36 USD
Feltöltve: Tegnap, 04:10
11.999 HUF
32.72 USD
Antik aranyozott réz trébelt poncolt váza hindu istenséggel,madár és,stilizált buja növény mintákkal
99.990 HUF
272.69 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 26. 19:51
12.600 HUF
34.36 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 26. 16:49
34.990 HUF
95.42 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 26. 14:13
14.800 HUF
40.36 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 26. 13:38
21.900 HUF
59.73 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 26. 08:29
9.950 HUF
27.14 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 26. 08:29
8.500 HUF
23.18 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 26. 06:48
1.500 HUF
4.09 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 26. 06:43
1.500 HUF
4.09 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.