Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
rezes (4.366 tétel)
Feltöltve: Tegnap, 19:28
10.990 HUF
29.90 USD
Feltöltve: Tegnap, 17:00
8.990 HUF
24.46 USD
Feltöltve: Tegnap, 14:59
1.990 HUF
5.41 USD
Miért választják a vásárlók a Galéria Savariát?
Fokozott védelem
Színvonalas, könnyű használni
Hatalmas választék
Tudja meg, hogy mivel tesszük biztonságosabbá és kényelmesebbé online piacterünk használatát.
Menóra eladó 40 cm anyaga réz hibátlan állapot ritka szép forma nem tucat darab nagyon különlegeszéu
12.000 HUF
32.65 USD
Feltöltve: Tegnap, 14:28
6.990 HUF
19.02 USD
Feltöltve: Tegnap, 10:16
28.000 HUF
76.17 USD
Antik aranyozott réz trébelt poncolt váza hindu istenséggel,madár és,stilizált buja növény mintákkal
99.990 HUF
272.02 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 26. 19:51
12.600 HUF
34.28 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 26. 13:38
21.900 HUF
59.58 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 26. 08:29
9.950 HUF
27.07 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 26. 06:48
1.500 HUF
4.08 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 26. 06:43
1.500 HUF
4.08 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 26. 06:40
1.990 HUF
5.41 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 25. 20:25
14.990 HUF
40.78 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 25. 16:37
38.500 HUF
104.74 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.