Összes termék (44 tétel)
(27)
(17)
futurista
(44 tétel)
Keresőszó: futurista
Artner Margit, Színes rézkarc-papír, 22 *15 cm képméret, jelzett
Festmény szignó nélkül (akvarell -- szép állapotu keretb en) harmónikus szinvilágu -
Rékassy Csaba rézmetszet
Gyurkovits Ferenc Losonc Patak parti séta
Madas Károly: Új világ, 1979 - nagy méretű sci-fi festmény, olaj-vászon
Lila ruhás hölgy ( Krafcsik Adolf alkotása ) másolat , szép ujszerü keretben nagyon szép állapotban.
Molnár Gabriella rézkarc Erdő
Régi festmény (tájkép ) régi jó állapotu keretében
Artner Margit, Színes rézkarc-papír, 18*13 cm képméret, jelzett
Bornemisza László eredeti festménye
Vadász Endre (1901-1944): Hazatérők sorozatból egy lap.
Egyed Kálmán Nagybánya ! Gyönyörű Festmény 011
Lehel István Táncolók linó
Drobny Sára - "Emlék"
ATILA (BÍRÓ ATTILA) /BUDAPEST 1931 - 1987 PÁRIZS/ festő-építész Eredeti litográfia 1984
Ruzicskay György (1896-1993): Magyar futurizmus - egyedi grafikák
BORSOS MIKLÓS "KLIO" rérkarc sorozat része / 60x42cm
BORSOS MIKLÓS "TERPSZIHORE" rérkarc sorozat része / 60x42cm
BORSOS MIKLÓS "EYTERPE" rérkarc sorozat része / 60x42cm
Antik rézkarc kép
Salvador Dali
Bontatlan vintage ikea designer fali kép
Tenkács Tibor fametszet
2 db rézmetszet ismeretlen alkotótól
Clementoni fluoreszkáló puzzle 1000 db-os, eredeti dobozában. Wizard dragon spell
Téli táj 1920 évek!
Csanálosi Tibor : Látogatás Mőbiusz városban (2010)
VIRÁGOS RÉT FESTMÉNY, MONIQUE szignóval 40x 30 olaj-faroston
BORSOS MIKLÓS "URANIA" rérkarc sorozat része / 60x42cm
Gergely Imre tus+fedőfehèr ,Gàz.
Grafika/festmény/akvarell csomag, sok remekmű, olcsón! Technikát, méretet jeleztem!
"EMLÉK" c. festmény eladó!
Modern festmény
Mág Tamás: Martigues/France 98.
Kohán György: Akt.Szénrajz papír.Mérete:21x30 c
STAR WARS Chewbacca poster disney
Bay Alajós óceánjáró
Kádár Béla (1877 - 1956) Szobabelső
Rainerné Istvánffy Gabriella -tyúkok
Akt
MOLNÁR RÓZA TAVASZ, KÉPCSARNOKOS
CLEOPATRA - SCHEIBER H. VÍZIÓJA
FÉLEGYHÁZI LÁSZLÓ CSENDÉLET
TOPOR ANDRÁS KÉPCSARNOKOS