Kép, grafika (2.738 tétel)
(2738)
Acélmetszet
(8)
Akvarell
(95)
Ceruzarajz
(150)
Egyéb
(270)
Fametszet
(37)
Gouache
Grafika
(317)
Karikatúra
(11)
Linóleummetszet
(81)
Litográfia
(156)
Nyomat
(255)
Pasztell
(71)
Plakát
(31)
Rézkarc
(1026)
Selyemkép
(36)
Tempera
Tus
(105)
Tűzzománc
(78)
Üvegfestmény
Téma
absztrakt
(201)
akt
(117)
állatok
(43)
csendélet
(78)
egyéb téma
(134)
egyházi
(62)
életkép
(403)
emberek
(254)
enteriőr
hajózás
(27)
mitológia
(20)
portré
(145)
tájkép
(470)
tenger
természet
(42)
történelmi
(48)
utcakép
(130)
vadászat, halászat
(12)
(532)
További opciók ...
Technika
grafit
(10)
szén
tus
vegyes
(24)
(66)
Hordozó
acéllemez
(11)
bőr
(8)
fa
(57)
karton
(218)
papír
(1523)
rézlemez
(22)
selyem
(26)
vászon
(43)
(825)
További opciók ...
absztrakt
(88)
art deco
(67)
avantgard
(31)
barokk
(43)
biedermeier
(28)
expresszionizmus
(43)
fauvizmus
futurista
impresszionizmus
(27)
keleti
(53)
klasszicizmus
(23)
kubista
minimalizmus
modern
(159)
naturalista
(68)
pop art
(10)
poszt-impresszionizmus
(7)
poszt-modern
realizmus
(67)
rokokó
szecesszió
(44)
szocreál
(10)
szürrealizmus
(8)
(1941)
További opciók ...
-1800
(32)
1800-1899
(140)
1900-1949
(403)
1950-1969
(266)
1970-1989
(268)
1990-1999
(62)
2000-
(81)
ismeretlen
(163)
(1318)
További opciók ...
Szignó
nem szignózott
(278)
szignózott
(1890)
(565)
(687)
(949)
(18)
restaurált
sérült
(45)
eredeti
(1857)
ismeretlen
(675)
korai reprodukció
(51)
modern reprodukció
(70)
(73)
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
igen
(1410)
Eredetiségét szakértő megerősítette?
igen
(827)
nem
(583)
2.738 tétel
1. oldal / 46
Kass János rézkarc I, nyomat 595
Antik színes Rákóczi nyomat 597
2 darab Vasarely Op-art szerigráfia !
Két történelmi, amerikai antik nyomat, jelzett, keretezett, viszonteladók figyelmébe!
Szignált számozott ritka rézkarc 576
Rippl Rónai József; Olga és Oleg
Bortnyik: Avantgard kép
Bizse János Széchenyi tér (Pécs) cca 1970
Százs Endre;Miniatűr rézkarca
Szalay Lajos kis szériás ofszet
Szalay Lajos kis szériás ofszet 6
Szignált rézkarc 511
Nagyon szép Kinai lakk fa kézzel festett kép.
Vasarely - Zebrák múzeumi nyomat.
Józsa János eredeti tusrajz 501
Modern tusrajz, Ámos Imre
Tichy Kálmán (1888-1968): Múzeumi interieur, rézkarc, Képcsarnok Vállalat, 1968
2db régi kép együtt
Remsei Jenő ritka Balatoni rézkarc 466
Csurgói Máté rézkarc 453
Csővezeték szerelés, szocreál rézkarc - Jurida Károly (1935-2009)?
Tusrajz Giovanni Battista Tiepolo Szeplőtelen Fogantatás című festménye után
Antik színes Rákóczi nyomat 433
Szabó Vladimír rézkarc( A híd)
Antik szignált grafika 432
Szignált rézkarc 416
Antik színes rézkarc 409
Dürer metszet, mélynyomás, méret jelezve!
Híres magyar ólomüveg művésznek tulajdonított ólomüveg terv, 1900as évek eleje.
Szignált rézkarc 378
Révay eredeti grafika 368
Antik szignált grafika 365
Varga Nándor Budapest rézkarc 366
Antik szignált grafika 355
Art deco bőr falikép 356
Szász Endre: A Nő gyümölcskosárral
Barabás Gizella(1893-1985) - Hága, a Békepalota váróterme, 1922.
Antik szignált grafika 337
Esztergom-Bajor Ágost rézkarc
Szőnyi István Portré rézkarc
Grafika,akt,keret nélkül
Rèzkarc 40x60 Hincz Gyula
Szignált színes rézkarc 320
Antik grafika 316
Kiss Imre (?-?): virágcsendélet, pasztell
LIEZEN-MAYER SÁNDOR(1839-1898):Fiatal hölgy
Antik grafika vagy rézkarc 287
Garzó Bertalan (1882-1959): Színes táj 1910.
Régi tű goblein órával
Antik szignált grafika 276
Antik ritka aradi vértanúk nyomat 265
Szignált grafika 267
Antik szignált grafika vagy nyomat 264
Szignált selyemre festett kép 261
Béni Mária tűzzománc képcsarnokos kép
Szignált rézkarc 247
Paulovits rézkarc 249
Szignált tusrajz 246
Antik selyem kép 224
Párizsi Notre Dame rézkarc 225
60
60
80
100
1
2
3
4
5
46
Ugrás erre az oldalra: