Kép, grafika (23.921 tétel)
(23921)
Acélmetszet
(165)
Akvarell
(796)
Ceruzarajz
(880)
Egyéb
(2312)
Fametszet
(776)
Gouache
(19)
Grafika
(2331)
Karikatúra
(81)
Linóleummetszet
(764)
Litográfia
(2576)
Nyomat
(3442)
Pasztell
(307)
Plakát
(684)
Rézkarc
(6832)
Selyemkép
(298)
Tempera
(93)
Tus
(761)
Tűzzománc
(717)
Üvegfestmény
(87)
Téma
absztrakt
(1346)
akt
(990)
állatok
(1114)
csendélet
(492)
egyéb téma
(3470)
egyházi
(477)
életkép
(2701)
emberek
(2073)
enteriőr
(55)
hajózás
(141)
mitológia
(196)
portré
(934)
tájkép
(2762)
tenger
(72)
természet
(348)
történelmi
(435)
utcakép
(880)
vadászat, halászat
(104)
(4861)
További opciók ...
Technika
grafit
(52)
szén
(16)
tus
(21)
vegyes
(216)
(603)
Hordozó
acéllemez
(69)
bőr
(62)
fa
(497)
karton
(1590)
papír
(11650)
rézlemez
(348)
selyem
(201)
vászon
(631)
(8426)
További opciók ...
absztrakt
(828)
art deco
(525)
avantgard
(281)
barokk
(146)
biedermeier
(152)
expresszionizmus
(257)
fauvizmus
(24)
futurista
(17)
impresszionizmus
(151)
keleti
(213)
klasszicizmus
(268)
kubista
(40)
minimalizmus
(46)
modern
(1473)
naturalista
(627)
pop art
(70)
poszt-impresszionizmus
(126)
poszt-modern
(125)
realizmus
(660)
rokokó
(17)
szecesszió
(284)
szimbolizmus
(79)
szocreál
(108)
szürrealizmus
(180)
(16777)
További opciók ...
-1800
(114)
1800-1899
(926)
1900-1949
(2616)
1950-1969
(2028)
1970-1989
(2928)
1990-1999
(711)
2000-
(1787)
ismeretlen
(804)
(11560)
További opciók ...
Szignó
nem szignózott
(3379)
szignózott
(11455)
(8640)
(7013)
(6112)
(111)
restaurált
(17)
sérült
(230)
eredeti
(17385)
ismeretlen
(2854)
korai reprodukció
(590)
modern reprodukció
(1471)
(1149)
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
igen
(13182)
Eredetiségét szakértő megerősítette?
igen
(8790)
nem
(4392)
23.921 tétel
1. oldal / 399
H. Gőcze Judit - Madárka - tűzzománc kép
Boldizsár István: Régi csárda (Kecskemét 1962)
Suzuki Shonen (1848–1918): Tájkép: Csónak a sziklás folyóban - japán fametszet
Nagy méretű vallási témájú kép
Kass János: Judit VII.
Wolfgang Rabl (1942-): Erotikus jelenet (rézkarc) akt - osztrák művész
Vidám szobafestők - egyedi karikatúra, keretezve
Kassák Lajos konstrukció
Lengyel falikép fa keretben, Varsó Wilanów Kastély
Kézzel varrott,hímzett kis ovális keretes kép 3 db.
Áron alul 2 db Csurgói Máté nagy rézkarc egyben
Louis Boilly rézmetszet
Bálint Endre (1914-1986): Szentendre mappa Limitált, nagy méret !
(K) Tóth István fotóművész "visszatérés" c. alkotása 32x42 cm kerettel
Gross Arnold: Cirkuszosok - szignózott faximile
Pósa Ede 24 x 14 cm pasztell, papír
Kóka Ferenc szocreál akvarell az 50-es évekből 3 db egyben
NAGYON RITKA!! Percz János "Hölgy tollas kalappal" c. egyedi grafikája 1998-ból
Gyöngyböl fűzött falikep 1873 bán készült Dédim által
Koncert absztrakt tus színes pasztel akvarell keret nélkül
Akvarell Blondel kerettel 48x38 szignózott
Bihari Sándor ,, Az Ő nótája" festmény utáni nyomat
Reich Károly grafika
Amerigo Tot szignozott nyomat
Pajtás Ödön karikatúra a katonai életről - litográfia, 1910-es évek - Szmrecsányi Ödön
Picasso nyomat keretben
Kakas - tusrajz - 36*27 cm kerettel
Diskay Lenke (1924-1980), fa nyomódúc, méret 52 x 35 cm
Diskay Lenke (1924-1980), fa nyomódúc, méret 53 x 35 cm
Szepesvár és Váralja (Felvidék) - Ludwig Rohbock jelzett eredeti acélmetszete, 1856
Laluk György (1954-2020): Erdei út
Pór Bertalan rajz hagyatéki pecséttel
104db számolo cedula együtt.
Vadász Endre fametszetek
Rékassy Csaba rézmetszet (rézkarc?)- " Tanulmány egy tájképhez
Régi vintage német magyar nyelvű nyomat keretben A férfi élet rendkülönbségei
ANTIK FARAGOTT FA TÁBLAKÉP
Konecsni György (1908-1970): Tihany színes rézkarc
(K) Szép kubista nyomat, festett kerettel 28x32,5 cm kerettel-
(K) Rácz Lilla grafikus önarckép 35x35 cm
(K) Absztrakt kép
Kassák Lajos 6 Typographia
Kassák 6 Képarchitektúra Mappa 6 db nyomattal
Prihoda rézmetszet: Női akt
Artner Margit (1954-) : Az erdész
Wieszt József rézkarc
Eladó virágcsendéletet ábrázoló hímzett falikép!
Eladó virágcsendélet gobelin falikép!
Molnár Gabriella : Ég föld pokol
Vogel Eric modell - jelmezterv
Victor Vasarely (1906-1997): ZEBRÁK KÉKBEN
1J597 Salomon Kleiner - Johann August Corvinus : Savoyai Eugen palota rézkarc
TŰZZOMÁNC KÉP-HONTY MÁRTA- "KÉK MADÁR"
Vallomás...-Tűzzománc kép!
Lepke preparátum keretezve (110)
Deli Antal (1886-1960): Hazafelé.
60
60
80
100
1
2
3
4
5
399
Ugrás erre az oldalra: