Kép, grafika (8 tétel)
(8)
Grafika
Linóleummetszet
Litográfia
Rézkarc
Tus
Téma
absztrakt
tájkép
Hordozó
karton
papír
absztrakt
poszt-modern
1900-1949
1950-1969
1970-1989
Szignó
szignózott
eredeti
(8)
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
igen
Eredetiségét szakértő megerősítette?
igen
nem
konstruktiv
(8 tétel)
Keresőszó: konstruktiv
Ruzicskay György Konstruktív Grafika
(K) Absztrakt, konstruktív szitanyomat "Tetris" 31x41 cm kerettel
Ébneth Lajos: Konstruktív, de Stijl / Bauhaus stilusú villa
BARCSAY JENŐ "KONSTRUKTÍV TÁJ" (16X16)RÉZKARC GRAFIKA
BARCSAY JENŐ KONSTRUKTÍV EREDETI TUSRAJZA
Bortnyik Sándor tusrajz Konstruktív alakok
BARCSAY JENŐ : KONSTRUKTÍV HÁZ