Kerámia
Tál, tányér
Gorka Lívia (17 tétel)
Kerámia
Tál, tányér
(9836)
Angol kerámia
(117)
Badár Balázs
(24)
Bauer
Bodrogkeresztúri
(87)
Donner Gertrud
Egyéb európai kerámia
(976)
Egyéb magyar kerámia
(4256)
Fischer
(57)
Francia kerámia
(77)
Gádor
(19)
Gmundner
(60)
Goldscheider
Gondos
Gorka Géza
(210)
Gorka Lívia
(195)
Izsépy
Johann Maresch
Keleti kerámia
(35)
Keramos
Kispest, Gránit
(862)
Kiss Roóz Ilona
Komlós
Kovács Éva
Kovács Margit
Kőműves
Körmöcbánya
(488)
Német kerámia
(150)
Népi kerámia
(1267)
Olasz kerámia
(117)
Osztrák kerámia
(67)
Schütz Cilli
(316)
Tófej
(67)
Városlőd
(132)
Zsolnay
(235)
Készítő, márka
gorka lívia
(16)
Terméktípus
tál, tányér
(17)
1950-1969
1970-1989
ismeretlen
modern
retro
(10)
Jelzett
jelzett
(14)
(12)
restaurált
sérült
17 tétel
Kerámia
Tál, tányér
Gorka Lívia
Gorka Lívia kistál, ceramic bowl by Lívia Gorka (20/E2)
Gorka Lívia "Kakaó-bab" kistál, "Cocoa-bean" ceramic bowl by Lívia Gorka (20/C)
SZeerikának!!!!!!!!!!!! - Gorka Lívia fekete-fehér-narancs tál, art work of Lívia Gorka (20/C)
Gorka Lívia tál
Gorka Lívia kerámia falitál ANDROMÉDA 27 cm
Gorka Lívia kerámia, jelzett, ceramic bowl, work of Lívia Gorka (76)
Gorka Lívia nagy Madaras falitányér
Gorka Lívia tál
Gorka Lívia kerámia tál
Jelzett retró kerámia nagyméretű váza samott jelzett PM
Jelzett retró kerámia kis falitányér Hal
Gorka Lívia kerámia Retró
Kicsi Gorka Lívia kakasos tálka, sérült
Kerámia dizájn váza, art- deco vitorla formájú
Gorka kerámia tál
Gorka Lívia kerámia tálka
Gorka Lívia tál