Kerámia
Tál, tányér
Kispest, Gránit (19 tétel)
Kerámia
Tál, tányér
(9838)
Angol kerámia
(117)
Badár Balázs
(24)
Bauer
Bodrogkeresztúri
(87)
Donner Gertrud
Egyéb európai kerámia
(976)
Egyéb magyar kerámia
(4258)
Fischer
(57)
Francia kerámia
(77)
Gádor
(19)
Gmundner
(60)
Goldscheider
Gondos
Gorka Géza
(210)
Gorka Lívia
(195)
Izsépy
Johann Maresch
Keleti kerámia
(35)
Keramos
Kispest, Gránit
(862)
Kiss Roóz Ilona
Komlós
Kovács Éva
Kovács Margit
Kőműves
Körmöcbánya
(488)
Német kerámia
(150)
Népi kerámia
(1267)
Olasz kerámia
(117)
Osztrák kerámia
(67)
Schütz Cilli
(316)
Tófej
(67)
Városlőd
(132)
Zsolnay
(235)
Készítő, márka
kispest, gránit
(19)
Terméktípus
tál, tányér
(19)
1900-1949
1950-1969
(10)
1970-1989
antik
art deco
népi
retro
szecesszió
(7)
Jelzett
jelzett
(16)
(8)
sérült
19 tétel
Kerámia
Tál, tányér
Kispest, Gránit
Gránit mesefigurás falitányér 451
Ritka art deco Gránit falitányér 1930 körül
Retro Gránit kínáló tál
Gránit tál 2db - ritka számozott
Gránit kalocsai mintás fali tányér
Antik kispesti Gránit gyári antik szilke
Régi Gránit nyolcszögletű virágmintás tál
Ritka fekete gránit tacskó
Zahajszky László Gránit kerámia 5 személyes kávés mokkás készlet
Zöld GRÁNIT leveses vagy kínáló tál, hibátlan, ritka
Gránit süteményes tál
Gránit falitányér, dísztányér, Nemzetközi Nőnap
Gránit nagy tálalótál 28 cm
Gyönyörű levesestál , szép állapotban
Régi gránit tányérok, 6 db tányér parasztházba vagy csak
Gyönyörű tálalótál , új állapotban
Gyönyörű , aranyozott gránittál, újszerű!22 cm
Piros pöttyös tányér 24 cm 2db, ajándék tál
Antik Piroska és a farkas gyerek tál