armand (32 tétel)
Feltöltve: 2023. dec. 13. 04:55
120.000 HUF
330.77 USD
Feltöltve: 2023. dec. 14. 20:31
120.000 HUF
330.77 USD
Feltöltve: 2023. szept. 16. 04:58
165.000 HUF
454.81 USD
Feltöltve: 2023. máj. 23. 21:00
30.000 HUF
82.69 USD
Feltöltve: 2024. febr. 23. 18:29
28.000 HUF
77.18 USD
Feltöltve: 2023. szept. 22. 07:11
9.500 HUF
26.19 USD
Schönberger Armand? Zseniális pasztell-vegyesteknika Schönberger jelzés. keretben mérete:60 x 50 cm.
95.000 HUF
261.86 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 03. 21:24
48.000 HUF
132.31 USD
Feltöltve: 2024. márc. 12. 16:24
61.000 HUF
168.14 USD
Feltöltve: 2024. márc. 28. 17:13
102.000 HUF
281.15 USD
XX.sz-i híres nagybányai művésztől Őszi csendélet 70x50cm-es akvarell, eredeti keretben, üveggel.
SCHÖNBERGER ARMAND (1885 - 1974) ?
140.000 HUF
385.90 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 11. 13:13
463.000 HUF
1,276.22 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 30. 16:22
140.000 HUF
385.90 USD
Feltöltve: Tegnap, 17:51
240.000 HUF
661.54 USD
macska szobor
60 x 80
1990
aretta
paddington
mid century lámpa
sirály porcelán
tiffany függeszték
rokokó szekrény
zsolnay kék barackvirágos
nagyházi katalógus
hikády
bejárati ajtó
vásárhely
fáy győző
zsolnay porcelán váza
herendi falióra
réz angyal
herendi béka
hollóházi porcelán figura
porszívó
asztalos szerszám
hímzett ruha
kessel
retro reklám