armand (32 tétel)
Feltöltve: 2024. ápr. 11. 13:13
463.000 HUF
1,285.28 USD
Feltöltve: Tegnap, 17:51
240.000 HUF
666.24 USD
Feltöltve: 2023. szept. 16. 04:58
165.000 HUF
458.04 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 30. 16:22
140.000 HUF
388.64 USD
XX.sz-i híres nagybányai művésztől Őszi csendélet 70x50cm-es akvarell, eredeti keretben, üveggel.
SCHÖNBERGER ARMAND (1885 - 1974) ?
140.000 HUF
388.64 USD
Feltöltve: 2023. dec. 14. 20:31
120.000 HUF
333.12 USD
Feltöltve: 2023. dec. 13. 04:55
120.000 HUF
333.12 USD
Feltöltve: 2024. márc. 28. 17:13
102.000 HUF
283.15 USD
Schönberger Armand? Zseniális pasztell-vegyesteknika Schönberger jelzés. keretben mérete:60 x 50 cm.
95.000 HUF
263.72 USD
Feltöltve: 2024. márc. 12. 16:24
61.000 HUF
169.34 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 03. 21:24
48.000 HUF
133.25 USD
Feltöltve: 2023. máj. 23. 21:00
30.000 HUF
83.28 USD
Feltöltve: 2024. febr. 23. 18:29
28.000 HUF
77.73 USD
Feltöltve: 2023. szept. 22. 07:11
9.500 HUF
26.37 USD
barkász lajos
japán kaspó
bábolna
zománcozott ezüst
karády katalin
böröczky ferenc
hencz
patkolt tojás
hunyady gábor
eszter
szakácskönyvtartó
képes pesti hírlap
női blézer
fém tolltartó
kertészeti
kakasmarci
fedő tartó
böszörményi
zsolnay boxer
brankovics
fogantyú bakelit
gyerek szőnyeg
fazekas attila
sajó
butykos korsó