glatz (60 tétel)
Feltöltve: Tegnap, 12:31
16.990 HUF
47.96 USD
Feltöltve: 2024. máj. 08. 16:57
15.000 HUF
42.34 USD
15.000 HUF
42.34 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 27. 13:24
21.000 HUF
59.27 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 20. 16:44
18.500 HUF
52.22 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 07. 19:26
45.000 HUF
127.02 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 07. 15:38
1.000.000 HUF
2,822.61 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 01. 08:15
45.000 HUF
127.02 USD
Feltöltve: 2024. márc. 18. 18:35
25.000 HUF
70.57 USD
Feltöltve: 2024. márc. 18. 15:39
130.000 HUF
366.94 USD
Feltöltve: 2024. febr. 17. 11:36
27.500 HUF
77.62 USD
Feltöltve: 2024. febr. 16. 13:30
18.000 HUF
50.81 USD
Feltöltve: 2024. jan. 19. 12:07
25.200 HUF
71.13 USD
Feltöltve: 2023. dec. 09. 12:30
32.000 HUF
90.32 USD
Feltöltve: 2023. dec. 07. 02:00
38.000 HUF
107.26 USD
Feltöltve: 2023. dec. 06. 18:13
19.000 HUF
53.63 USD
Feltöltve: 2023. nov. 15. 18:58
48.000 HUF
135.49 USD
Glatz Oszkár (1872-1958) Szappanbuborék - nagyon igényes színezett rézkarc keretezve (számlát adunk)
95.000 HUF
268.15 USD
Feltöltve: 2023. nov. 13. 15:28
95.000 HUF
268.15 USD
Feltöltve: 2023. nov. 11. 17:13
39.500 HUF
111.49 USD
Feltöltve: 2023. nov. 01. 12:27
35.000 HUF
98.79 USD
Platthy György ( 1908-) Somogyapáti, olaj-vászon alkotása, jelzett, keretben. Glatz Oszkár tanítvány
150.000 HUF
423.39 USD
Feltöltve: 2023. szept. 21. 17:55
28.500 HUF
80.44 USD
Feltöltve: 2023. szept. 05. 12:57
39.000 HUF
110.08 USD