glatz (59 tétel)
Feltöltve: 2024. ápr. 27. 13:24
21.000 HUF
57.42 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 20. 16:44
18.500 HUF
50.58 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 09. 09:34
25.000 HUF
68.35 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 07. 19:26
31.500 HUF
86.12 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 07. 15:38
1.000.000 HUF
2,734.08 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 01. 08:15
45.000 HUF
123.03 USD
Feltöltve: 2024. márc. 18. 18:35
25.000 HUF
68.35 USD
Feltöltve: 2024. márc. 18. 15:39
78.000 HUF
213.26 USD
Feltöltve: 2024. febr. 21. 16:24
22.000 HUF
60.15 USD
22.000 HUF
60.15 USD
Feltöltve: 2024. febr. 17. 11:36
27.500 HUF
75.19 USD
Feltöltve: 2024. febr. 16. 13:30
18.000 HUF
49.21 USD
Feltöltve: 2024. jan. 19. 12:07
25.200 HUF
68.90 USD
Feltöltve: 2023. dec. 09. 12:30
32.000 HUF
87.49 USD
Feltöltve: 2023. dec. 07. 02:00
38.000 HUF
103.89 USD
Feltöltve: 2023. dec. 06. 18:13
19.000 HUF
51.95 USD
Feltöltve: 2023. nov. 15. 18:58
48.000 HUF
131.24 USD
Glatz Oszkár (1872-1958) Szappanbuborék - nagyon igényes színezett rézkarc keretezve (számlát adunk)
95.000 HUF
259.74 USD
Feltöltve: 2023. nov. 13. 15:28
95.000 HUF
259.74 USD
Feltöltve: 2023. nov. 11. 17:13
39.500 HUF
108.00 USD
Feltöltve: 2023. nov. 01. 12:27
35.000 HUF
95.69 USD
Platthy György ( 1908-) Somogyapáti, olaj-vászon alkotása, jelzett, keretben. Glatz Oszkár tanítvány
150.000 HUF
410.11 USD
Feltöltve: 2023. szept. 21. 17:55
28.500 HUF
77.92 USD
Feltöltve: 2023. szept. 05. 12:57
39.000 HUF
106.63 USD
Feltöltve: 2023. máj. 28. 12:22
45.000 HUF
123.03 USD