szöllősy (7 tétel)
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
155.000 HUF
436.70 USD
Szöllősi Jànos: Fiatal làny festmény.Szép laparanyozott keretben, Szöllősy,Ferenczy Károly mestere !
48.000 HUF
135.24 USD
Feltöltve: 2023. szept. 21. 15:25
39.900 HUF
112.41 USD
herendi vívó
rézvasaló
kínai szobor
enciklopédia
art deco üveg váza
üvegnehezék
antik nyomat
herkules
rambo
lándzsa
üveg vizeskancsó
alu doboz
kardok
bazáráru
fehérvári zoltán
görgő
biedermeier egyajtós szekrény
rottman mozart
borhűtő
totyafazék
sütemény kínáló
líbia
páldy zoltán
barokk zsámoly
retro mackó