agyagedény (4 tétel)
Erdélyi kézműves,jelzett,máz nélküli agyagedény/fokhagyma tároló,magasság:12 cm. szél.: 14 cm füllel
2.500 HUF
7.02 USD
rusztikus szekrény
alföldi porcelán saturnus
czeglédi
jugoszlávia unc
olvasó bagoly
zsolnay boxer
don quixote
barokk tálca
brill karkötő
kender vászon
monostori
ezüst 500 forint
heer
zolyom
üllő garnitúra
hitler harcom
labradorit fülbevaló
omega jumbo
drasche matróz
jugendstil lámpa
gyökér
antik vekker
majolika betét
1992 200 ft
zólyomi