Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
német láda (3 tétel)
Feltöltve: 2024. ápr. 27. 21:40
30.000 HUF
83.32 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 27. 21:33
30.000 HUF
83.32 USD
Neobarokk Német falitéka téka intarzia láda tölgy szekrény bútor 19. századi fafaragás barokk rokokó
100.000 HUF
277.72 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Mások ezeket keresték még
poljot cronograph
aranyfácános herendi
bányászok
fá©m doboz
alföldi kis tálka
jack deniels
konyhai műanyag
jézusos festmény
aquincum nyúl tojással
tombak
auerhahn
kínai kerámia figura
aranyhímzés
kórház feliratú
sárközi évi
évszámos kerámia
zsolnay 34 cm pillangós váza
mostari híd
szentképek imakönyvbe
moly
durdilly
mc laughlin
pitykegomb antik
2 baba
forint minta unc