pituk józsef (45 tétel)
Feltöltve: 2024. márc. 09. 08:45
38.900 HUF
109.54 USD
Feltöltve: 2023. dec. 06. 18:13
19.000 HUF
53.50 USD
Feltöltve: 2023. nov. 26. 16:32
80.000 HUF
225.27 USD
Feltöltve: 2023. nov. 26. 16:29
90.000 HUF
253.43 USD
Feltöltve: 2023. nov. 25. 19:25
150.000 HUF
422.38 USD
Feltöltve: 2023. nov. 25. 19:23
150.000 HUF
422.38 USD
Pituk József Viktórián, Vízparti fűz/Olvasó fiú kétoldalas akvarell, 28x37cm +keret, kétoldalon üveg
48.000 HUF
135.16 USD
Feltöltve: 2023. nov. 11. 17:13
19.000 HUF
53.50 USD
PITUK JÓZSEF: Boldogság madara (rézkarc, számozott 24x30 cm) szürreális, fantasztikus, képzelt világ
29.000 HUF
81.66 USD
Feltöltve: 2023. júl. 28. 11:46
39.500 HUF
111.23 USD
petróleumlámpa búra
bridzs
drágaköves
angol süteményes
mézga
hollóházi elefántos
húsvéti fa
bucsincsák
csokis
címeres ezüst
textilművész
kompozíció
jiri zejmon
buborékos üveg
ikea kép
olympus mju
aquincumi kávés
zsolnay nefelejcses tál
bádog edény
dublé
ford t
ferenc józsef pohár
bols
akt lámpa
káldor