pituk józsef (35 tétel)
Feltöltve: 2024. márc. 09. 08:45
38.900 HUF
109.14 USD
Feltöltve: 2023. dec. 06. 18:13
19.000 HUF
53.31 USD
Feltöltve: 2023. nov. 26. 16:32
80.000 HUF
224.44 USD
Feltöltve: 2023. nov. 26. 16:29
90.000 HUF
252.50 USD
Feltöltve: 2023. nov. 25. 19:25
150.000 HUF
420.83 USD
Feltöltve: 2023. nov. 25. 19:23
150.000 HUF
420.83 USD
Pituk József Viktórián, Vízparti fűz/Olvasó fiú kétoldalas akvarell, 28x37cm +keret, kétoldalon üveg
48.000 HUF
134.67 USD
Feltöltve: 2023. nov. 11. 17:13
19.000 HUF
53.31 USD
PITUK JÓZSEF: Boldogság madara (rézkarc, számozott 24x30 cm) szürreális, fantasztikus, képzelt világ
29.000 HUF
81.36 USD
Feltöltve: 2023. júl. 28. 11:46
39.500 HUF
110.82 USD
1882 1 forint
lovas bronz szobor
10 fillér 1920
dísz párna
éjjellátó
rainer
onix asztal
autodraha
fazekas pál
napozóágy
l szabó erzsébet
csincsilla
gachal
zsolnay focis
kígyóbűvölő
ardeco
pixies
cserép kályha
étkező asztal szék
ni
játékdoboz
arts and crafts
tűzzománc nyaklánc
úszás
háromsúlyos falióra