platthy györgy (7 tétel)
Feltöltve: 2024. ápr. 23. 00:31
129.000 HUF
364.12 USD
Feltöltve: 2024. febr. 13. 10:29
25.000 HUF
70.57 USD
Feltöltve: 2023. dec. 09. 12:27
85.000 HUF
239.92 USD
Platthy György ( 1908-) Somogyapáti, olaj-vászon alkotása, jelzett, keretben. Glatz Oszkár tanítvány
150.000 HUF
423.39 USD
gránit kutya
sztár
viktória étkészlet
skorpió
zsolnay lámpa
1946
esküvő
bartha lászló
reggeliző készlet
gímszarvas
kagyló nyaklánc
retro társasjáték
óra slava
zeller mihály
fürdő
rosenthal kávés
backgammon
star wars
ligeti
tyúkos
oroszlán lábas
felújított kanapé
férfi kabát
gorka géza kos
zsolnay kisgyerek