platthy györgy (6 tétel)
Feltöltve: 2024. ápr. 23. 00:31
129.000 HUF
363.83 USD
Feltöltve: 2024. febr. 13. 10:29
25.000 HUF
70.51 USD
Feltöltve: 2023. dec. 09. 12:27
85.000 HUF
239.73 USD
Platthy György ( 1908-) Somogyapáti, olaj-vászon alkotása, jelzett, keretben. Glatz Oszkár tanítvány
150.000 HUF
423.06 USD
karácsonyfadísz szett
förstner faddi dénes
rózsás csésze bögre
morzsányi
emlékhely
fém szentkép
holdfázisos óra
német kitüntetést
vintage férfi óra
térbe állítható
vitorlás bögre
karácsonyi világító
ezüst 100ft
mamusz
német porcelán kávéskészlet
kávéházi kiöntő
norev
üveg tok
baja benedek
vágógép
kék korall
zsolnay antik jelenetes
szénbányák
iris cluj
konvektor burkolat