szöllősi (14 tétel)
Szöllősi Jànos: Fiatal làny festmény.Szép laparanyozott keretben, Szöllősy,Ferenczy Károly mestere !
48.000 HUF
131.58 USD
Feltöltve: 2024. febr. 25. 10:41
45.000 HUF
123.36 USD
Feltöltve: 2023. júl. 24. 10:41
1.990 HUF
5.46 USD
Feltöltve: 2023. jún. 14. 14:03
32.000 HUF
87.72 USD
seychelle
görgényi tamás
aggod
matyó hímzett
porcelán buddha
óriás térkép
zsolnay eozin dzsámi
ezüst gyűrű 61
tuning
weisz manfred
amerikai képeslap
cseszneki
mikulás figura
ajkai pohár
kosárka sütőforma
ens porcelán figura
50 forint 1973
páll guszti
neobarokk fésülködőasztal
román szobor
krosno
kayserzinn
szathmáry istván
lukácsi festmény
diósy jános