szöllősi (14 tétel)
Szöllősi Jànos: Fiatal làny festmény.Szép laparanyozott keretben, Szöllősy,Ferenczy Károly mestere !
48.000 HUF
135.16 USD
Feltöltve: 2024. febr. 25. 10:41
45.000 HUF
126.72 USD
Feltöltve: 2023. jún. 14. 14:03
32.000 HUF
90.11 USD
Feltöltve: 2023. júl. 24. 10:41
1.990 HUF
5.60 USD
id kátai mihály
bonanza banzai
fajansz teáskanna
sződ
derby
kerámia váza zöld
hanuka gyertyatartó
gellérthegy
oszlopos
tablókép
lőrincz vitus
oszlopfő
10000 milpengő 1946
aszk
fellelt
autó óra
retro fogas
szabadság híd
tivadar
zsolnay bivaly
zsolnay eozin sinkó
malachit nyaklánc
8k arany
réz fényképkeret
willy