Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
tölgy szekrény (15 tétel)
Feltöltve: 2024. ápr. 10. 15:17
99.900 HUF
278.92 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 08. 13:26
89.900 HUF
251.00 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 07. 17:39
69.900 HUF
195.16 USD
Feltöltve: 2024. márc. 01. 16:51
195.000 HUF
544.44 USD
Neobarokk Német falitéka téka intarzia láda tölgy szekrény bútor 19. századi fafaragás barokk rokokó
100.000 HUF
279.20 USD
Feltöltve: 2024. febr. 06. 17:31
69.900 HUF
195.16 USD
Feltöltve: 2023. nov. 15. 12:15
165.000 HUF
460.68 USD
Feltöltve: 2023. nov. 01. 20:47
90.000 HUF
251.28 USD
Feltöltve: 2023. aug. 16. 18:14
79.900 HUF
223.08 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Mások ezeket keresték még
1805
antik altwien
magyar nők lapja
murano üveg
hangjegy
delfin könyvek
rudolf ditmar
jászkiséri kanna
csendőr kard
alföldi porcelán gyerek
szivárvány opál
könyvcsomagok
thomas rosenthal
buborékos pohár
hangadó
hangya andrás
porcelán őzike
diabolo
díszek
pruszlik
herendi oroszlánlábas
dorotheum
fekete köves gyűrű
zsolnay ökörvér mázas
antik zománc