Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
tölgy szekrény (7 tétel)
Neobarokk Német falitéka téka intarzia láda tölgy szekrény bútor 19. századi fafaragás barokk rokokó
100.000 HUF
279.10 USD
Feltöltve: 2023. nov. 15. 12:15
165.000 HUF
460.51 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Mások ezeket keresték még
lencsi
nagy csupor
vörösréz kiöntő
zsolnay rózsaszín kancsó
stengel
hol melyik
hollóházi kottát
üvegdiszek
gazdag
szalontay
ortodox ikon
ezüst fülbevaló rubin
selecta
kék fehér tányér
tükrös petróleumlámpa
kolibri könyvek
zsolnay díszkancsó
cardin
japán bronz
légy boldog
réz fénykép keret
szőke lajos
szövetkabát
retro kerámia falitányér
topográfia