Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
téka (16 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 06. 15:49
25.000 HUF
70.03 USD
Feltöltve: 2024. máj. 05. 16:48
115.000 HUF
322.13 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 05. 18:45
13.500 HUF
37.82 USD
Feltöltve: 2024. márc. 21. 15:19
40.000 HUF
112.05 USD
Neobarokk Német falitéka téka intarzia láda tölgy szekrény bútor 19. századi fafaragás barokk rokokó
100.000 HUF
280.12 USD
Feltöltve: 2024. febr. 04. 10:28
79.990 HUF
224.06 USD
Feltöltve: 2024. jan. 12. 12:34
15.000 HUF
42.02 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Nézzen szét a már eladott termékek között
Mások ezeket keresték még
szekrény sor
victoria austria
extravagáns
csiszolt tükör
förstner
fotós állvány
böszörményi
kanizsa
zsolnay névjegytartó
balló ede
fedő tartó
halászbárka
paul klee
csepel autó
szőke péter jakab
herendi törpe
1941 pengő
karinthy
üveg salátás
fred perry
rohamjelvény
zsolnay mór
felhúzó kulcs
bőrvarrógép
műanyag pohár