Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
téka (4 tétel)
Neobarokk Német falitéka téka intarzia láda tölgy szekrény bútor 19. századi fafaragás barokk rokokó
100.000 HUF
280.44 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Nézzen szét a már eladott termékek között
Mások ezeket keresték még
fekete achát
made in gdr
ezüst szivarvágó
michael schumacher
utamaro kitagawa
porcelán csoki
karácsony festmény
érdemjel
pirken hammer avignon
édesvizi fekete gyöngy
hans wagner
loredano kendő
gipsz rozetta
karácsonyi mintás porcelán
fülbevalók türkiz
tozzi
szegedi csaba
angyalkás bögre
mázsa mérleg
simorka
agricum
tallér medál
holéczy
ajka kristály pezsgős
kispest gránit pipacsos