1898 (39 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 04. 15:20
90.000 HUF
253.54 USD
Feltöltve: 2024. máj. 11. 16:55
74.970 HUF
211.20 USD
60.690 HUF
170.97 USD
Feltöltve: 2024. máj. 07. 19:05
90.000 HUF
253.54 USD
Gustav Rossi (1898-1976) olaj-vászon csendélet keretben gyönyörű festmény szignált német olasz festő
90.000 HUF
253.54 USD
Feltöltve: 2024. máj. 04. 15:40
1.500.000 HUF
4,225.71 USD
90.000 HUF
253.54 USD
Feltöltve: 2024. máj. 03. 18:41
145.000 HUF
408.49 USD
Feltöltve: 2024. máj. 02. 17:51
80.000 HUF
225.37 USD
Feltöltve: 2024. márc. 24. 07:49
42.000 HUF
118.32 USD
Feltöltve: 2024. márc. 05. 13:01
145.000 HUF
408.49 USD
Feltöltve: 2024. márc. 03. 18:34
75.000 HUF
211.29 USD
Feltöltve: 2024. márc. 01. 05:19
25.000 HUF
70.43 USD
Feltöltve: 2024. febr. 22. 13:11
80.000 HUF
225.37 USD
Feltöltve: 2024. febr. 02. 10:13
80.000 HUF
225.37 USD
Feltöltve: 2024. jan. 31. 09:22
330.000 HUF
929.66 USD
Feltöltve: 2024. jan. 19. 07:21
79.900 HUF
225.09 USD
Feltöltve: 2024. jan. 17. 13:19
119.900 HUF
337.78 USD
Feltöltve: 2024. jan. 11. 09:07
49.900 HUF
140.58 USD
Feltöltve: 2023. dec. 30. 09:23
190.000 HUF
535.26 USD
Feltöltve: 2023. dec. 16. 23:21
120.000 HUF
338.06 USD
Feltöltve: 2023. nov. 12. 21:57
135.000 HUF
380.31 USD
Feltöltve: 2023. szept. 02. 09:19
59.000 HUF
166.21 USD
Feltöltve: 2023. aug. 01. 17:37
27.000 HUF
76.06 USD
Feltöltve: 2023. jún. 23. 19:00
85.000 HUF
239.46 USD