vaszary (12 tétel)
Feltöltve: 2024. márc. 31. 22:50
150.000 HUF
422.18 USD
Szabó Vladimir (1905-1991) Ablak című rézkarca, keretben, jelzett, eredeti.Rudnay, Vaszary tanítvány
45.000 HUF
126.65 USD
Feltöltve: 2024. jan. 06. 12:17
17.600 HUF
49.54 USD
Feltöltve: 2023. dec. 02. 21:17
29.500 HUF
83.03 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
30.000 HUF
84.44 USD
Vaszary János Udvarlás 1895 reprodukció vászonkép nyomat, pár kerti pad rózsaszín ruha, vakrámán is!
10.700 HUF
30.12 USD
zsolnay falitányér
borostyán ezüst
weinmann
fokos
hollóházi tál
hollóházi kávés
szenes vasaló
mesemintás
kádár
búra
győrfi
arany nyaklánc
zsolnay sárga rózsás
antik babakocsi
kürt
porcelán szamovár
szalonnázó
kristálycsillár
hálószoba garnitúra
patikaedény
szigetvár
lámpa
monumentális
teás doboz
kabát