vaszary (4 tétel)
Feltöltve: 2024. márc. 31. 22:50
150.000 HUF
421.80 USD
Szabó Vladimir (1905-1991) Ablak című rézkarca, keretben, jelzett, eredeti.Rudnay, Vaszary tanítvány
45.000 HUF
126.54 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
30.000 HUF
84.36 USD
vintage kanapé
kovács kálmán
böhm lipót poldi
taler
szutyejev
oszlop kő
drasche don
olasz ezüst
villeroy karácsony
chippendale komód
zsolnay orchidea mintás váza
boxoló
akvamarin ékszer
bambis üveg
bakelit kapcsoló
apáca óra
herendi koronás
maple
régi hamutartó
loft ipari
dublé
festett fa
sztanek
menta
vb