1870 (11 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 01. 08:40
85.000 HUF
236.16 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 11. 13:13
80.000 HUF
222.27 USD
Feltöltve: 2024. febr. 16. 15:46
55.000 HUF
152.81 USD
Karl Swoboda (1824-1870) II Johanna kasztíliai királynő. Rézkarc,üvegezett fa keretben, 24,5×33,5 cm
9.500 HUF
26.39 USD
Feltöltve: 2023. jún. 19. 14:31
110.000 HUF
305.62 USD
Feltöltve: 2023. jún. 14. 10:56
75.000 HUF
208.38 USD
Feltöltve: 2023. máj. 22. 07:09
14.000 HUF
38.90 USD
kárpitos szék
fűszernövény
csmvv
fekete géza
drasche őzike
kerti fonott
yves rocher
fatábla
paraszting
tűzoltó sisak
végvári tamás
szilágyi imre
zsolnay hárfás
akvamarin nyaklánc
1918 200 korona
molnár piroska
szlavon dénár
hollóházi tégely
eozin medál
adattábla
durit
arany nyaklánc kígyó
zöld hamutál
bőr válltáska
2 fillér 1897