Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
festmények (221 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 10. 20:25
35.000 HUF
97.22 USD
Feltöltve: 2024. máj. 09. 16:35
245.000 HUF
680.53 USD
Feltöltve: 2024. máj. 08. 14:42
64.000 HUF
177.77 USD
Régi Jacob Neeffs,Jézus Kereszthalála Rézkarc Nyomat,Rézmetszet,Rubens Festménye Alapján.45 x 62 cm.
85.000 HUF
236.10 USD
Feltöltve: 2024. máj. 04. 12:07
148.500 HUF
412.48 USD
Feltöltve: 2024. máj. 04. 09:09
15.000 HUF
41.67 USD
Miért választják a vásárlók a Galéria Savariát?
Fokozott védelem
Színvonalas, könnyű használni
Hatalmas választék
Tudja meg, hogy mivel tesszük biztonságosabbá és kényelmesebbé online piacterünk használatát.
Feltöltve: 2024. máj. 01. 21:12
11.600 HUF
32.22 USD
Feltöltve: 2024. máj. 01. 14:28
20.000 HUF
55.55 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 30. 11:51
239.200 HUF
664.42 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 27. 10:33
2.700 HUF
7.50 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 26. 19:39
10.000 HUF
27.78 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 24. 18:09
15.000 HUF
41.67 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 24. 18:09
23.000 HUF
63.89 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 16. 11:29
46.000 HUF
127.77 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 14. 20:58
79.800 HUF
221.66 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 06. 13:24
55.000 HUF
152.77 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 06. 08:59
75.000 HUF
208.33 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 05. 09:32
5.000 HUF
13.89 USD
Frida Kahlo - Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész, Eredeti Akvarell Festmény Papíron
Lány, Nő, Vizfestés, Emberek, Portré, Akvarell
23.880 HUF
66.33 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 04. 11:51
45.000 HUF
125.00 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 02. 22:31
38.000 HUF
105.55 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 02. 22:31
38.000 HUF
105.55 USD
Feltöltve: 2024. márc. 31. 20:39
28.900 HUF
80.27 USD
Feltöltve: 2024. márc. 23. 13:29
38.000 HUF
105.55 USD
Feltöltve: 2024. márc. 22. 09:11
26.900 HUF
74.72 USD
Halak - Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész, Eredeti Akvarell Festmény Papíron, Cica
Állat, Cica, Macska, Gyerekszoba, Rajz, vízfesték
20.000 HUF
55.55 USD
Kiscirmos - Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész, Eredeti Akvarell Festmény Papíron, Cica
Állat, Cica, Macska, Gyerekszoba, Rajz, vízfesték
20.000 HUF
55.55 USD
Feltöltve: 2024. márc. 18. 15:39
170.000 HUF
472.20 USD
Feltöltve: 2024. márc. 18. 15:39
80.000 HUF
222.21 USD
Feltöltve: 2024. márc. 18. 15:39
80.000 HUF
222.21 USD
Feltöltve: 2024. márc. 17. 20:50
3.500 HUF
9.72 USD
Feltöltve: 2024. márc. 16. 06:54
4.992 HUF
13.87 USD
Mezei Cica - Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész, Eredeti Akvarell Festmény Papíron, Virág
Állat, Cica, Macska, Gyerekszoba, Rajz, pillangó
20.000 HUF
55.55 USD
Feltöltve: 2024. márc. 07. 23:31
42.000 HUF
116.66 USD
Aranytojás - Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész, Eredeti Akvarell Festmény Papíron Madár
Kert, Arany, Vizfestés,Tavasz, Fészek, virág,
23.880 HUF
66.33 USD
Feltöltve: 2024. márc. 04. 15:15
14.900 HUF
41.39 USD
Feltöltve: 2024. márc. 04. 00:59
42.000 HUF
116.66 USD
Feltöltve: 2024. márc. 03. 23:29
255.000 HUF
708.31 USD
Feltöltve: 2024. márc. 03. 09:01
17.000 HUF
47.22 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.