escher (1 tétel)
M.C. ESCHER: Relativitás - a világhíres litográfia tollrajzmásolata, 32x37 cm
Elmés optikai illúzió, vizuális paradoxon
29.000 HUF
80.34 USD
nyaraló
aranyozott kép
hollóházi szász endre tányér
ruhaanyag
fa hintaló
hosszabbító
komló
ezüst fogó
antik ikon
wood
zsolnay pompadour gyertyatartó
arany lapka
blazsek
fotós állvány
frimmel
talpazat
balogh sándor
carlsbad porcelán
1932 ötven pengő
hajóvontatók
national geographic
royal winton
eozin figura
kohó
eötvös lóránd