kitüntetések (2 tétel)
Német Kitüntetések 1880 37x43cm Kromolitográfia Lipcse Bibliographisches Institut Metszet Vaskereszt
22.000 HUF
62.09 USD
tamás józsef
hollóházi magnólia
holéczy etus
bertalan rózsa
billenős tükör
thieme
hűtőgépgyár
kerámia benkő ilona
ezüst pancer
zsákodi csiszér
hollóházi mikulásvirág
kongresszus első
fa falilámpa
imari tányér
opálköves arany fülbevaló
kutas lászló bronz szobor
váza hántolt
zsolnay apró virágos barokk
nagy virágos váza
borostyán színű üvegkészlet
metzler ortloff bulldog
régi jelzett falitányér
szentes béla
kerámia szobor lány
karácsonyfadísz páva