kitüntetések (2 tétel)
Német Kitüntetések 1880 37x43cm Kromolitográfia Lipcse Bibliographisches Institut Metszet Vaskereszt
22.000 HUF
61.73 USD
basch árpád
1860
asztali óra szerkezet
pompadour i
talpas kristály kínáló
nagy háború
kovács tamás vilmos
corpus juris
gyümölcskínáló
1936
telefonérme
faragvány
ludas
rally
regal
neobarokk intarziás
prussia
bassano
tisza
margitay
komód márvány
zsolnay süteményes tányér
pannónia filmstúdió
dunapart
bélyeg kínai