3 tétel
XIX. századi kelengyés láda ! Gyönyörű kézzel festett mintával! Tiszárovits Gyula készítette 1896ban
vastag függöny
kecskeméty károly
huculos
herendi lehár
fekete istván első kiadás
remecz
porcelán szőlő
téli jelenetes
2 baba
lhassza
bauhaus termosz
horthy emléklap
altrochlau
cellba baba
mezei sándor
pompadour ii tányérok
4066966
szobor 36
gránit bögre warhanek
herendi viktória mintás süteményes tányér
pompadour levestál
karácsonyfadísz soproni
oris óra
lemezárugyáras
régi jelzett falitányér