3 tétel
XIX. századi kelengyés láda ! Gyönyörű kézzel festett mintával! Tiszárovits Gyula készítette 1896ban
hónapos csésze
bankjegy kötegelő
papírgyűjtemény
abba lemez
1974 március
karácsonyi koszorú
bronz nap
fali kerámia art deco
herendi zöld teás
villeroy boch schramberg
14 k fülbevaló
tűgobelin táska
répcelak
panni mintás alföldi
korcsek
hímzett vászon terítő
inda minta
gőcze
adami
krutsay
asztali bortartó
kispesti gránit váza
dedikált lp
trafikáru tank
festmény agár