Kerámia
Tál, tányér
Egyéb magyar kerámia (252 tétel)
Kerámia
Tál, tányér
(9800)
Angol kerámia
(117)
Badár Balázs
(24)
Bauer
Bodrogkeresztúri
(86)
Donner Gertrud
Egyéb európai kerámia
(970)
Egyéb magyar kerámia
(4247)
Fischer
(57)
Francia kerámia
(76)
Gádor
(19)
Gmundner
(60)
Goldscheider
Gondos
Gorka Géza
(209)
Gorka Lívia
(195)
Izsépy
Johann Maresch
Keleti kerámia
(35)
Keramos
Kispest, Gránit
(859)
Kiss Roóz Ilona
Komlós
Kovács Éva
Kovács Margit
Kőműves
Körmöcbánya
(486)
Német kerámia
(150)
Népi kerámia
(1255)
Olasz kerámia
(117)
Osztrák kerámia
(67)
Schütz Cilli
(315)
Tófej
(67)
Városlőd
(132)
Zsolnay
(235)
Készítő, márka
egyéb magyar kerámia
(245)
Terméktípus
asztalközép, kínáló
kínáló
tál, tányér
(245)
tányér
-1800
1800-1899
(10)
1900-1949
(11)
1950-1969
(22)
1970-1989
(35)
1990-1999
2000-
(8)
ismeretlen
(10)
(148)
További opciók ...
antik
(14)
art deco
barokk
biedermeier
modern
(9)
népi
(29)
retro
(47)
(146)
Jelzett
jelzetlen
(30)
jelzett
(143)
(78)
(80)
(68)
restaurált
sérült
(100)
252 tétel
Kerámia
Tál, tányér
Egyéb magyar kerámia
1. oldal / 5
Jelzett ritka iparművészeti kerámia falitál _Györgyey Zsuzsa
Mázas mintás kerámia sütőtál 32x23 cm. hibátlan
Retro, jelzett, iparművészeti, mázas, kerámia tányér, tál vagy falidísz
Zsűrizett számozott barna mintás iparművészeti tál 27 cm.
Balatonfüred 1975 feliratú jelzett kerámia tányér hibátlan állapotban
Miskolcz, masszába nyomott jelzéssel nagy méretű fali tányér
Retro iparművészeti mázas kerámia tányér vagy falidísz hibátlan állapotban 19 cm.
Retro iparművészeti mázas kerámia tányér vagy falidísz hibátlan állapotban 21 cm.
Jelzett, iparművészeti, mázas, kerámia tányér, tál vagy kínáló, hibátlan állapotban
Retro iparművészeti mázas kerámia tányérok vagy falidíszek hibátlan állapotban párban eladók
Retro virágmintás fodros szélű tál
Retro iparművészeti narancssárga-fekete mázas kerámia falitányér és kiöntő vagy hamutál párban eladó
Jelzett iparművészeti mázas kerámia tányér vagy falidísz hibátlan állapotban
M. Kiss Katalin. Samottos fali tál (kb. 35 cm)
Jelzett majolika tál, hamutartó és tányér 861
Szignált mázas kerámia falitányér 849
Jelzett iparművészeti mázas kerámia tál vagy falidísz hibátlan állapotban
Lux Elek iparművészeti nagyméretű mázas kerámia falitál hibátlan állapotban
Karcagi nagyméretű kerámia fali tál, 33 cm.
Három szép, jelzett, kerámia tárgy egyben eladó
Retro magyar keràmia. Kiràly
RETRÓ:iparművészeti kerámia tál
Borsódy Ágnes tányér, falitál, jelzett, 26 cm, retro kerámia
Hatalmas, monumentális méretű Kerezsi Gyöngyi falitál, tányér, 37 cm, jelzett, iparművészeti kerámia
Retro magyar kerámia. Mihály Béla
Gyönyörű színvilágú kékszínű füles falitányér
Iparművészeti városképes disztanyer
Bod Éva kerámia tál
Antik magyar fajansz Bélapátfalva keràmia
Kerámia tál
Pápai Kata napraforgós dísztál - 40 cm!!! jelzett, hibátlan, gyűjtői állapotban
Retro magyar keràmia.Tófej
Retro magyar keràmia.
Ferenczy Kati kerámia falitányér
Bokányi Dezső Kerékpáros Emlékverseny 1976. - tányér - RITKA!
Szignált art deco falitányér 917
HOLICS levesestál
Telkibányai tányér kerámia fali tányér
Körmöcbányai majolika falitányér 525
Szignált mázas kerámia falitányérok 385
Szignált mázas kerámia falitányér 333
Karácsony Zsuzsa retró kerámia tányér /1969/ - 30,5 cm.
Art deco mázas kerámia falitányér 330
Pázmány-kézzel festett falitányérok 193
Szabó Kinga , zsűrizett madaras falitál
Retro,vintage iparművész kerámia falitányér
Antik majolika tányér 662
Mázas kerámia falitányér 382
Mid Century Gorka kerámia kínáló tál / Retró / Zsűrizett
Ilyés Mihály Korondi falitányér, falitál
Szignált évszámos mázas kerámia falitányér 898
Király Gábor mázas kerámia falitányér 883
Szignált mázas kerámia falitányér 871
Art deco mázas kerámia falitányér 758
4 db dísztányér, köztük egy Városlődi is. Utóbbi jelzett. Fotók szerinti állapotban.
Pál Ferenc kerámia tál
Retro fodros szélű falitányér, falidísz
60
60
80
100
1
2
3
4
5
Ugrás erre az oldalra: