armand (12 tétel)
Feltöltve: 2024. ápr. 23. 17:16
Schönberger Armand? Zseniális pasztell-vegyesteknika Schönberger jelzés. keretben mérete:60 x 50 cm.
95.000 HUF
261.91 USD
Feltöltve: Tegnap, 17:51
240.000 HUF
661.67 USD
XX.sz-i híres nagybányai művésztől Őszi csendélet 70x50cm-es akvarell, eredeti keretben, üveggel.
SCHÖNBERGER ARMAND (1885 - 1974) ?
140.000 HUF
385.97 USD
95.000 HUF
261.91 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 11. 13:13
463.000 HUF
1,276.47 USD
Feltöltve: 2023. dec. 14. 20:31
120.000 HUF
330.83 USD
Feltöltve: 2023. szept. 16. 04:58
165.000 HUF
454.90 USD