armand (14 tétel)
Feltöltve: 2024. ápr. 23. 17:16
Schönberger Armand? Zseniális pasztell-vegyesteknika Schönberger jelzés. keretben mérete:60 x 50 cm.
95.000 HUF
260.68 USD
XX.sz-i híres nagybányai művésztől Őszi csendélet 70x50cm-es akvarell, eredeti keretben, üveggel.
SCHÖNBERGER ARMAND (1885 - 1974) ?
140.000 HUF
384.16 USD
95.000 HUF
260.68 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 11. 13:13
463.000 HUF
1,270.49 USD
Feltöltve: 2024. márc. 26. 15:34
828.000 HUF
2,272.06 USD
Feltöltve: 2024. jan. 18. 11:19
240.000 HUF
658.57 USD
Feltöltve: 2023. dec. 14. 20:31
120.000 HUF
329.28 USD
Feltöltve: 2023. szept. 16. 04:58
165.000 HUF
452.77 USD
túrkeve
szepessy
kavich
misztikus
roisz vilmos
bon bonier
alföldi menzaminta
fluorit nyaklánc
moschus parfüm
góliát
nádudvar
ivh
díszoklevél
szilézia
gránát köves ezüst gyűrű
rabszolga
férfi bőrkabát
bécsi barokk komód
hitler harcom
hálózsák
földrajz atlasz
zsolnay studio
szász medál
tardi kovács sándor
pénzfa