armand (12 tétel)
Feltöltve: 2024. ápr. 23. 17:16
Schönberger Armand? Zseniális pasztell-vegyesteknika Schönberger jelzés. keretben mérete:60 x 50 cm.
95.000 HUF
261.67 USD
Feltöltve: Ma, 17:51
240.000 HUF
661.07 USD
XX.sz-i híres nagybányai művésztől Őszi csendélet 70x50cm-es akvarell, eredeti keretben, üveggel.
SCHÖNBERGER ARMAND (1885 - 1974) ?
140.000 HUF
385.63 USD
95.000 HUF
261.67 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 11. 13:13
463.000 HUF
1,275.32 USD
Feltöltve: 2023. dec. 14. 20:31
120.000 HUF
330.54 USD
Feltöltve: 2023. szept. 16. 04:58
165.000 HUF
454.49 USD
szobor ra
húsvéti csoki
kötött ruhás baba
art deco hajós fiú
egri leányka bőr
sárgadinnyés csendélet
arany brill ékszer
ezüst ékszer 925 sterling
fali ra
lajos korabeli szekrény
pfeiffer löwenstein porcelán
péter fotel
jann festőművész
zsolnay retro kék pöttyös
kutyapár porcelán figura
zsolnay bambuszos kávés
kézzelfestett csésze
ékszertartó luxus
kézműves egyedi maci
jugoszlávia 1944
zsolnay pompadour ii kávés
épületek i
fából készült karácsonyfadísz
royal dux női szobor
dali dante