armand (4 tétel)
Feltöltve: 2024. ápr. 23. 17:16
Schönberger Armand? Zseniális pasztell-vegyesteknika Schönberger jelzés. keretben mérete:60 x 50 cm.
95.000 HUF
262.45 USD
XX.sz-i híres nagybányai művésztől Őszi csendélet 70x50cm-es akvarell, eredeti keretben, üveggel.
SCHÖNBERGER ARMAND (1885 - 1974) ?
140.000 HUF
386.77 USD
95.000 HUF
262.45 USD
Feltöltve: 2024. márc. 26. 15:34
828.000 HUF
2,287.48 USD
hollóházi néger nő
bakelit lemeztartó
borbás tibor
zsolnay apáti
szantál
deák 20 forint
gyöngyösi
porcelán fogó
női bőrkesztyű
népviselet ruha
zsolnay eozin többtüzű
szlavon dénár
antik bécsi
magyaros ruha
kristály tojás
sarreguemines tál
baranya megye
tőrbot
herendi fischer
500 lei
5cl
vitorlázás
lámpasúly
ezüst földgömb
gajdos